صفحه اصلي درباره انجمن ارتباط با انجمن نقشه سایت عضویت در انجمن
صفحه اول
تماس با ما
RSS
سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨  -  
 » 
منوی اصلی
تبلیغات

کانال تلگرام  انجمن پزشکان عمومی مشهد  کلیک کنید

 

 

 

عضویت در سایت و خبرنامه
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
اخبار > مبانی مدیریت و سردبیری ژورنال های علمی


  چاپ        ارسال به دوست

چاپ کتاب/دکتر مسعود شهابیان:

مبانی مدیریت و سردبیری ژورنال های علمی

کتاب جدید مسئول کارگروه پژوهش انجمن پزشکان عمومی مشهد که به صورت تالیف و ترجمه می باشد با عنوان "مبانی مدیریت و سردبیری ژورنال های علمی" در شهریور 1394 با تیراژ هزار نسخه منتشر شد.

در مقدمه این کتاب ذکر شده که تالیف این کتاب، با توجه به نیاز روز جامعه علمی کشور بوده است. رشد پژوهش های علمی در پرتو برگزاری کنگره های علمی معتبر و همچنین ژورنالهای علمی نمایه شده در سایتهای معتبر می باشد. همچنین در مقدمه کتاب ذکر شده که علم مانند دستگاهی نیست که از یک سو داده خام وارد آن کنیم و از سوی دیگر استنباط علمی و منطقی خارج کنیم، بلکه علم نیازمند افراد دانشمند و پژوهشگری است که با اراده و تصمیمات درست و به موقع، بتوانند مرزهای علم را ارتقا دهند و موجب پیشبرد علم و تکنولوژی بشریت شوند.


دکتر مسعود شهابیان که مسئول کارگروه پژوهشی  انجمن  پزشکان عمومی  مشهدمی باشد،  در مورد کتاب "مبانی مدیریت و سردبیری ژورنال های علمی" توضیح داد که این کتاب در دوازده فصل منتشر گردیده که شامل قوانین و دستورالعمل های داخلی ژورنال علمی، مدیریت، افراد مرتبط با ژورنال علمی، چک لیستها، تولید محتوای با کیفیت، سردبیر چگونه باشد و چگونه فکر کند؟ اطمینان از موفقیت ژورنال علمی تازه تاسیس، چالش در تاسیس ژورنال علمی جدید، ارتقا ژورنال علمی، چگونه آغاز کنیم؟ معرفی سیستم مدیریت ژورنال، آموزش فرایند انتشار مقالات علمی و مراحل پس از انتخاب مقالات می باشد.
کتاب فوق در 166 صفحه توسط انتشارات آبان برتر مشهد به قیمت پشت جلد یازده هزار تومان منتشر شده است.


١٨:٠٨ - جمعه ٣ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٢٧٤    /    تعداد نمایش : ٨٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: